Сайт сучасного журналіста
Ви - Гість

Меню сайта

Категорії розділу

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Для розмов » Твоя думка важлива » Тема для статті. (Чекаю на пропозиції)
Тема для статті.
LubavaДата: Неділя, 2009-12-13, 11:50 PM | Повідомлення # 1
Журналіст
Група: Администраторы
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Статус: Offline
Вас щось турбує, цікавить, захоплює?
Пишіть сюди - створемо разом публікацію.
 
ОльгаДата: Вівторок, 2009-12-15, 7:04 PM | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Ой, мила Любашо! Бачу, як Ви намагаєтесь зробити свій сайт цікавим і корисним... Та добре розумію, як це непросто та як багато часу для ціого потрібно, якщо взяти до уваги той факт, що це один з трьох сайтів, які мають своє походження від "ЕХО Кобеляк", може,умовне-як завгодно . Новини Полтавщини, зокрема Кобеляк, та будні кобелячан-в одному, допомога студентам та педагогам-в другому, новини та найцікавіше в світі+ двурічний форум+"Галереї" та ін.- в третьому. Цілком зрозуміло, що в Вашому сайті повинні бути, на мою думку, такі матеріали, яких не було б ні в жодному з вищезазначених. Вважаю, для цього і створено окремий сайт.
Ну що тут можна запропонувати! Згадайте п.1 "Гостьової книги" та Вашу відповідь (п.2). Так, створити публікацію на подібну тему (не обов'язково саме цих подій)- це дуже складно та потребує багато часу провести в архіві, доступитись до відповідних документів, опитати очевидців тощо. Тому я не наполягаю. Якщо мова йде про матеріали та одну з багатьох тем, що зроблять Ваш сайт дійсно цікавим для усіх вікових категорій... Дивились по СТБ цикл передач "Слідство вели з Леонідом Каневським"? Чому б не створити підбірку публікацій загадкових резонансних кримінальних справ Кобеляччини 20-30-річної давнини? Та таких було багато в ті роки.
Може хто щось цікавіше та простіше запропонує? Успіхів Вам, Любаво!


Друзей моих прекрасные черты появятся и растворятся снова...
 
LubavaДата: Середа, 2009-12-16, 1:14 AM | Повідомлення # 3
Журналіст
Група: Администраторы
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Статус: Offline
Ольга,
Quote (Ольга)
Вважаю, для цього і створено окремий сайт.

Сайт створено для "наближеності" журналіста до свого читача. Щоб кожен зміг задати питання, яке його турбує і прочитати про це в публікації журналіста.
Звичайно, не завжди читачі розуміють роль журналіста(як носія об’єктивної інформації). Дехто звик сприймати журналістів як правоохоронні органи чи навіть контролюючі служби... і звертаються до редакції з проханнями: допоможіть, зробіть, скопайте biggrin
Проте є ситуації, коли журналісти дійсно можуть допомогти. Але зараз я про інше - сайт також створено для проведення опитувань, можливість дізнатись думку читача з того чи іншого приводу. Проте на сьогодні у мене не вистачає часу реалізувати всі плани. Тому будемо рухатись потихеньку smile
 
olegdaДата: Середа, 2010-01-27, 10:31 PM | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
В Ехо пишуть про політику, про свіжі новини, про багато чого іншого.А от про історію нашого рідного міста зовсім нічого не має.
У нас є Єврейське кладовище (хто не знає, воно поряд з м'ясокомбінатом)...розгромлене...
У нас похований Симановський Василь Лаврович,учасник Білого руху в Росії (до встановлення влади чекістами), близький соратник Корнилова.
Не має досліджень щодо участь кобелячан в Великій Вітчизняній Війні та періоду фашиської окупації(((
Багато чого можна було написати...проте нікому не має діла до історії рідного міста...


www.olegda.pp.net.ua
 
ОльгаДата: Четвер, 2010-01-28, 4:42 PM | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 7
Нагороди: 0
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (olegda)
Багато чого можна було написати...проте нікому не має діла до історії рідного міста...

Привіт, Олеже! Приємно тебе тут бачити! Ти маєш на увазі журналістів чи читачів? Як на мене, читача, ця тема найбільш цікава та потребує від журналістів не абияких зусиль для написання ексклюзивних (якщо ти це маєш на увазі) публікацій:
Хотілося б допомогти, але нажаль, мої можливості обмежуються лише моральною підтримкою. sad


Друзей моих прекрасные черты появятся и растворятся снова...
 
LubavaДата: Субота, 2010-02-06, 1:23 PM | Повідомлення # 6
Журналіст
Група: Администраторы
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Статус: Offline
Quote (olegda)
У нас є Єврейське кладовище

Гадаю, важлива для міста тема. Збираюсь нею зайнятись весною, коли зійде сніг.

Quote (olegda)
Не має досліджень

Гарно підмічено)) А ще нема досліджень ґрунту, підземних вод та не проводяться археологічні розкопки. От гади журналісти biggrin
І неважливо, що на підготовку матеріалу до друку я маю не більше двох днів. Це ж нікого не турбує - головне викинути на когось свою негативну енергію.
Quote (olegda)
Багато чого можна було написати...проте нікому не має діла до історії рідного міста...

Якби ви були уважнішим, то звернули б увагу на ряд моїх публікацій відносно історії виникнення та існування Свято-Покровського храму.
А ще, теоретично, якби ви порадили більше приділяти уваги історії нашого міста і зробили це без агресії та звинувачень – я б, напевно, вам подякувала за допомогу.
 
LubavaДата: Субота, 2010-02-06, 1:28 PM | Повідомлення # 7
Журналіст
Група: Администраторы
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Статус: Offline
Quote (Ольга)
потребує від журналістів не абияких зусиль для написання ексклюзивних

Олю, ви як завжди праві. Для проведення журналістського розслідування (підмічу – не дослідження, оскільки дослідженнями журналісти не займаються) потрібен мінімум місяць… А темп в якою я працюю не дозволить так розпоряджатись своїм часом.
Quote (Ольга)
Хотілося б допомогти, але нажаль, мої можливості обмежуються лише моральною підтримкою

Моральна підтримка - це теж важливо! smile
 
olegdaДата: Субота, 2010-02-06, 5:31 PM | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Lubava)
Якби ви були уважнішим, то звернули б увагу на ряд моїх публікацій відносно історії виникнення та існування Свято-Покровського храму

Це лише голка в стозі сіна)...історія повинна писатися кожного номеру...людям було б цікаво все це знати
Quote (Lubava)
А ще, теоретично, якби ви порадили більше приділяти уваги історії нашого міста і зробили це без агресії та звинувачень – я б, напевно, вам подякувала за допомогу.

Агресії немає...є лише думки.
Quote (Lubava)
А ще, теоретично, якби ви порадили більше приділяти уваги історії нашого міста і зробили це без агресії та звинувачень – я б, напевно, вам подякувала за допомогу.

Дякувати мені непотрібно.Найкраща подяка - це коли до тебе (не маю на увазі вас особисто) приходить люди похилого віку і дякують за те,що ти робиш. Оце найкраща подяка!
Quote (Lubava)
І неважливо, що на підготовку матеріалу до друку я маю не більше двох днів. Це ж нікого не турбує - головне викинути на когось свою негативну енергію.

Знаєте,інколи коли пишеться текст - це не обов'язково саме "негативна енергія". Я згідний що при написанні статті неохідні певні зусилля.Але...треба й "сильно захотіли")))
Саме на ентузіазмі я вже більше 10 років збираю інформацію про наше місто в період фашистської окупації (1941-1943).
Так, у мене немає часу цим займатися! Проте у вільну хвилину я завжди до цього повертаюсь.
Ось наприклад весною,коли сніг розтане, я поїду на німецьке кладовище (знайомий з Ізраїлю попросив).Якщо треба будуть фото для газети - пишіть.
Quote (Lubava)
Якби ви були уважнішим...

Я уважний.Читаю кожне "Ехо"!

Quote (Lubava)
Гарно підмічено)) А ще нема досліджень ґрунту, підземних вод та не проводяться археологічні розкопки. От гади журналісти biggrin

Гарно написано..саркастично)))
І ще одне.Зрозумійте одну річ.Для мене "Ехо" - єдина місцева газета,яку дійсно хочеться читати.І поважаю кожну людину,кожного журналіста,який в ній працює за їх нелегку працю.
Просто хочеться щоб писали більше про історію нашого рідного міста.Повірте,багатьом хочеться знати історичну спадщину Кобеляк та району(якщо у вас немає часу цим зайнятися - нехай хтось інший візьметься за цю проблему).


www.olegda.pp.net.ua

Повідомлення відредагував olegda - Субота, 2010-02-06, 5:32 PM
 
LubavaДата: Субота, 2010-02-06, 6:17 PM | Повідомлення # 9
Журналіст
Група: Администраторы
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Статус: Offline
Quote (Lubava)
Я згідний що при написанні статті неохідні певні зусилля.Але...треба й "сильно захотіли")))
Саме на ентузіазмі я вже більше 10 років збираю інформацію про наше місто в період фашистської окупації (1941-1943).
Так, у мене немає часу цим займатися! Проте у вільну хвилину я завжди до цього повертаюсь.
Ось наприклад весною,коли сніг розтане, я поїду на німецьке кладовище (знайомий з Ізраїлю попросив).Якщо треба будуть фото для газети - пишіть.

Згодна, що тема, яку ви зачіпаєте залишиться актуальною завжди, хоча і про той самий Єврейський цвинтар вже неодноразово писав Констянтин Бобрищев.
Дивно, чому такі люди як ви, винуватять журналістів, а самі не надсилають свої публікації по цій темі до газети...
Якщо ви цим займаєтесь, досліджуєте, вважаєте, що це комусь ще цікаво - діліться з іншими.
 
LubavaДата: Субота, 2010-02-06, 6:19 PM | Повідомлення # 10
Журналіст
Група: Администраторы
Повідомлень: 17
Нагороди: 0
Статус: Offline
Quote (olegda)
Просто хочеться щоб писали більше про історію нашого рідного міста.

Прийняла до уваги ваші бажання.
Quote (olegda)
нехай хтось інший візьметься за цю проблему

smile
 
olegdaДата: Субота, 2010-02-06, 6:39 PM | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Lubava)
Дивно, чому такі люди як ви, винуватять журналістів, а самі не надсилають свої публікації по цій темі до газети...

Останній раз кажу...я нікого не звинувачую!!!!!...просто зараз ніхто майже не приділяє цьому уваги...
Quote (Lubava)
Якщо ви цим займаєтесь, досліджуєте, вважаєте, що це комусь ще цікаво - діліться з іншими.

Ділився...а толку))Відповідь "Не маємо часу на це"


www.olegda.pp.net.ua

Повідомлення відредагував olegda - Субота, 2010-02-06, 10:13 PM
 
SarumanДата: Субота, 2010-02-27, 11:19 AM | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Модераторы
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
olegda, якщо вас цікавить певна річ, то зовсім не обов’язково вона має цікавити когось іншого. І це нормально. Це життя.
А те, що журналісти пишуть переважно про новини - це теж нормально. Це їхня робота.
 
olegdaДата: Понеділок, 2010-09-06, 0:04 AM | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Проверенные
Повідомлень: 4
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Saruman)
якщо вас цікавить певна річ, то зовсім не обов’язково вона має цікавити когось іншого

Не обов'язково.Хоча ми з вами не можемо 100% сказати,чи цікаво буде читачам чи ні читати статтю.
От нехай "Ехо" проведе опитування,чи цікаво буде їм (читачам) читати статтю про історію Кобеляк чи ні.Ось тоді ми і дізнаємося думку читачів. Все просто.

Додано (2010-09-06, 0:04 Am)
---------------------------------------------

Quote (Lubava)
Дивно, чому такі люди як ви, винуватять журналістів, а самі не надсилають свої публікації по цій темі до газети...

Все дуже просто. Від колись справжньої "кобеляцької газети" мало що залишилося. Чомусь тепер ми (кобелячани) в основному читаємо матеріали з Нових Санжар. Нам вже практично немає там місця. А обіцянкам керівництва газети що "матеріал неодмінно потрапить до номеру" вже якось не віриться...


www.olegda.pp.net.ua

Повідомлення відредагував olegda - Понеділок, 2010-09-06, 0:04 AM
 
Форум » Для розмов » Твоя думка важлива » Тема для статті. (Чекаю на пропозиції)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Форма входу

Логін:
Пароль:

Пошук

Статистика

Сайт створено в дизайн-студії «Аватар» © 2009
Використання інформації дозволяється при умові гіперпосилання на сайт www.korrespondent.at.ua
(для друкованих ЗМІ з письмового дозволу автора).
Сайт управляється системою uCoz